Główna Wyniki Plan zadań Regulamin Terminarz Nagrody Materiały Forum Patroni Kontakt
Konkurs Aktywnie Po Zdrowie
2012.06.28
WYRÓŻNIENIA
Drodzy Państwo, przyznaliśmy wyróżnienia dla zespołów. Bardzo dziękujemy za pracę oraz czas poświęcony przy realizacji projektu „Zdrowo jem, więcej wiem”. W zakładce WYNIKI znajdą Państwo listę wyróżnień. Wszystkim serdecznie gratulujemy.
2012.06.27
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE – GALA 20 WRZEŚNIA
Bardzo dziękujemy, za Państwa udział w programie „Zdrowo jem, więcej wiem”.

Zwycięzców zapraszamy na uroczystą Galę, podczas której nastąpi wręczenie nagród.
Odbędzie się ona 20.09.2012 o godzinie 11:00 w Warszawie.

Prosimy o wstępne potwierdzenie udziału w Gali (wraz z określeniem ilości osób) do 10.07.2012. Prosimy o przesłanie zdjęć zespołów biorących udział na adres: kamilamakowka@fundacjabos.pl

Dziękujemy i zapraszamy na Galę dzieci, nauczycieli i rodziców.
2012.06.25
DYPLOMY
Koniec drugiej edycji „Zdrowo jem, więcej wiem” to właściwie początek drogi do zdrowego trybu życia. Przed nami kolejne – równie ciekawe – edycje, które podobnie jak ta, będą miały funkcję nie tylko edukacyjną.

Do Szkół wysłaliśmy Dyplomy dla Zespołu oraz dla Nauczyciela. Mamy nadzieję że przesyłka kurierska dotrze na czas czyli w najbliższy poniedziałek 25.06.2011 lub wtorek 26.06.2011. Dyplomy dla dzieci są zamieszczone do pobrania na naszej stronie w zakładce MATERIAŁY . Zachęcamy do ich uroczystego wręczenia. Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w Naszym Programie.
2012.06.20
OSTATECZNE WYNIKI KONKURSU „ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM”
Właśnie zakończyła się druga edycja programu „Zdrowo jem, więcej wiem”.

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas, wysiłek oraz chęci do zgłębiania zasad zdrowego odżywiania. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Państwa pracy i kreatywności.

Przypominamy że punkty wszystkich etapów i Grand Prix są umieszczone w zakładce WYNIKI.
Bardzo dziękujemy za uczestnictwo w realizacji konkursu.

Wszystkim serdecznie gratulujemy !
2012.06.18
WYNIKI PROGRAMU JUŻ 20.06.2012r.
Szanowni Państwo, informujemy, iż wyniki programu „Zdrowo jem, więcej wiem” za rok szkolny 2011/2012 już 20 czerwca, po godzinie 12.00 . W czwartek zostaną do Państwa wysłane dyplomy za uczestnictwo dla zespołu oraz opiekuna. Powinny one dotrzeć do Państwa 25.06.2012.

Życzymy wszystkim powodzenia i pamiętajmy że najważniejsza jest edukacja prozdrowotna. Za każdy Zespół mocno trzymamy kciuki i dziękujemy.
2012.05.25
DZIĘKUJEMY ZA OSTATNIE RAPORTY
Drodzy Państwo, bardzo dziękujemy za przysłanie w tym roku szkolnym ostatnich raportów. Życzę wszystkim powodzenia oraz dużo optymizmu. Mam nadzieję że w przyszłym roku spotkamy się i będziemy realizować III edycję Programu” Zdrowo jem, więcej wiem”.

Proszę o cierpliwe oczekiwanie na wyniki.
Życzę wszystkim powodzenia.
2012.04.18
RAPORTY WIOSENNE WYSYŁAMY DO 20.04.2012
Chcieliśmy Państwu przypomnieć, że zaczynamy raportowanie kolejnej pory roku czyli wiosny. Do najbliższego piątku prosimy o przesłanie następujących raportów: raport nr 1, raport nr 3, raport nr 4 i raport nr 6. W razie jakichkolwiek problemów czekam na kontakt.

Bardzo się cieszę że możemy realizować wspólnie kolejny etap.
Życzę dużo kreatywności i miłej pracy.
2012.04.13
WYNIKI ZA ETAP ZIMOWY
Publikujemy dziś oceny raportów zespołów, które uczestniczyły w zimowym etapie naszego programu. Przypominamy, że każde sprawozdanie było oceniane przez trzech niezależnych sędziów, a szczegółowe zasady oceny znajdują się w regulaminie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zespołom uczestniczącym w programie, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Państwa pracy i zaangażowania. Szczególnie cenna była dla nas Państwa kreatywność. Wzbogacone pomysłami opiekunów: scenariusze lekcji, konkursy i forum dla rodziców, angażowały wszystkich do działania i pomagały w przyswojeniu konkretnej wiedzy.
Zespołom, które otrzymały mniej punktów przypominamy, że przed nami kolejny etap - wiosna. Każdy z etapów jest podsumowywany osobno, dlatego wciąż mają Państwo szanse na nagrody.

Życzymy powodzenia!
2012.04.05
WESOŁYCH ŚWIĄT
2012.03.21
WYSYŁKA PLAKATÓW
W tamtym tygodniu wysłaliśmy do wszystkich zespołów biorących czynny udział w Programie plakaty z Piramidą Zdrowego Żywienia. Plakat jest pomocą dydaktyczną, która jest niezbędna w edycji wiosennej. Piramida po przeprowadzeniu konkretnych zadań z Programu "Zdrowo jem, więcej wiem" może posłużyć jako element edukacyjny, który można wykorzystać np. w gazetkach szkolnych.

Jeśli są szkoły do których nie dotarły plakaty, prosimy o maila lub informację na forum.
2012.03.14
RAPORTY WYSYŁAMY DO 16.03.2012
Drodzy Państwo, przypominamy że raporty: raport 2,5,6 trzeba wysłać do piątku czyli 16.03.2012. Proszę wszystkich o dopełnienie wymogów, czyli przesyłania raportów poprzez swoje konto. Czekamy na Państwa raporty i życzymy miłej pracy. W razie pytań proszę dzwonić, zadawać pytania na forum lub bezpośrednio na maila.

Życzymy powodzenia.
2012.03.05
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W NOWYM PROJEKCIE "CZAS NA ZDROWIE"
Łącząc funkcję edukacyjną z elementem międzyszkolnej rywalizacji zespołowej i dobrą zabawą, projekt promuje ideę zdrowego stylu życia, właściwego odżywiania i aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży.

Konkurs polega na zorganizowaniu w maju lub czerwcu tego roku Festynu Zdrowia, czyli dnia promującego zdrowy styl życia. Jeśli w Państwa szkole planowane jest takie wydarzenie np. z okazji Dnia Dziecka, zapraszamy do włączenia się w rywalizację. Na najlepsze zespoły czekają atrakcyjne nagrody. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie konkursu Czas na zdrowie

Na stronie konkursu znajdą Państwo formularz rejestracyjny, który należy wypełnić i przesłać do nas najpóźniej do 30 marca 2012 roku!
2012.02.15
RAPORTY WYSYŁAMY DO 17.02.2012
Drodzy Państwo, przypominamy że raporty można jeszcze wysyłać przez trzy dni. Do piątku trzeba wysłać raporty: raport nr 1, raport nr 3, raport nr 4 i raport nr 7. Proszę wszystkich o dopełnienie wszystkich wymogów, czyli przesyłania raportów poprzez swoje konto. Czekamy na Państwa raporty i życzymy twórczej i miłej pracy. W razie pytań proszę dzwonić, zadawać pytania na forum lub bezpośrednio na maila.

Życzymy powodzenia.
2012.01.05
WYNIKI ZA ETAP JESIENNY
Publikujemy dziś wyniki w jesiennym etapie naszego programu. Przypominamy, że każde sprawozdanie było oceniane przez trzech niezależnych sędziów, a szczegółowe zasady oceny znajdują się w regulaminie.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zespołom uczestniczącym w programie, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Państwa pracy i zaangażowania. Szczególnie cenna była dla nas Państwa kreatywność. Wzbogacone pomysłami opiekunów: scenariusze lekcji, konkursy i forum dla rodziców, angażowały wszystkich do działania i pomagały w przyswojeniu konkretnej wiedzy.
Zespołom, które otrzymały mniej punktów przypominamy, że przed nami kolejne etapy: zima
i wiosna. Każdy z etapów będzie podsumowywany osobno, dlatego wciąż mają Państwo szanse nagrody.

Życzymy powodzenia!
2012.01.03
SPROSTOWANIE DOTYCZĄCE REJESTRACJI
Drodzy Państwo, bardzo przepraszamy, że wczorajszy mailing dotyczący rejestracji został wysłany również do Państwa. Oczywiście zespoły, które zarejestrowały się do pierwszego etapu nie muszą wysyłać po raz kolejny zgłoszenia, ponieważ Państwa konto jest nadal aktywne. Mailing był skierowany do zespołów nie biorących udziału w konkursie.
Przepraszamy i życzymy miłej pracy.
2012.01.03
WYNIKI ETAPU JESIENNEGO OGŁOSIMY 5.01.2011 PO GODZINIE 12.
Wszystkim życzymy powodzenia.
2012.01.02
REJESTRACJA DO ETAPU ZIMOWEGO „ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM” TRWA DO 6.01.2012
Informujemy, że rejestracja do konkursu „Zdrowo jem, więcej wiem” do etapu zimowego trwa do 6.01.2012 roku. Chcieliśmy się pochwalić że do konkursu zgłosiły się 1032 zespoły. Bardzo dziękujemy za Państwa zgłoszenia.

Jeśli ktoś z Państwa nie zdążył się zalogować do etapu jesiennego, zapraszamy do etapu zimowego oraz wiosennego. Etap zimowy rozpoczniemy już w styczniu, a raporty wysyłacie Państwo w lutym i w marcu. Po zapisaniu się do konkursu proszę sprawdzić swój status.

Sprawdź swój status

Prosimy o sprawdzenie swojego statut w systemie. Wszyscy, którzy przysłali bezbłędnie wypełniony formularz powinni mieć już statut ZATWIERDZONY. Jeśli widoczny jest tylko status AKTYWNY prosimy o kontakt pod adresem: biuro@aktywniepozdrowie.pl
2012.01.01
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!
Życzymy Państwu wielu radości i szczęścia.
2011.12.28
PROBLEM O NAZWIE "SKLEPIKI SZKOLNE"
W swoich raportach niejednokrotnie piszą Państwo o problemie, jaki w szkole stanowi "Sklepik szkolny". Mając na uwadze między innymi Państwa spostrzeżenia Fundacja BOŚ przygotowała specjalny projekt grantowy "Sklepiki szkolne - zdrowa reaktywacja".

Konkurs polega na przygotowaniu projektu przebudowy sklepiku - zmiany asortymentu, wyposażenia itp. Najlepsze projekty zostaną dofinansowane przez Fundację BOŚ.
Zachęcamy do zapoznania się z tematyką konkursu i włączenia się w zdrową rywalizację. Termin rejestracji mija 31 grudnia 2011 roku, tak więc nie ma chwili do stracenia.

Na początek wystarczy odwiedzić stronę www.sklepiki.fundacjabos.pl i zarejestrować swoją szkołę! W razie pytań proszę kontaktować się w godzinach 10-14 z:

Koordynatorem Programu
Aleksandra Koper
aleksandra.koper@fundacjabos.pl
(22) 532 71 98
2011.12.09
AWARIA SERWERA ZOSTAŁA USUNIĘTA
Wczoraj późnym wieczorem nastąpiła awaria serwera. Dlatego osoby próbujące przesłać zdjęcia lub raporty nie mogły tego zrobić. Awaria została usunięta.

Termin przesyłania raportów przedłużamy do poniedziałku 12.12.2011 do końca dnia.

Wszystkich serdecznie przepraszamy.
2011.12.06
RAPORTY WYSYŁAMY DO 9.12.2011
Drodzy Państwo, przypominamy że raporty można jeszcze wysyłać przez trzy dni. Do piątku trzeba wysłać raporty: raport nr 2, raport nr 5, raport nr 7. Proszę wszystkich o dopełnienie wszystkich wymogów, czyli przesyłania raportów poprzez swoje konto. Czekamy na Państwa raporty i życzymy twórczej i miłej pracy. W razie pytań proszę dzwonić, zadawać pytania na forum lub bezpośrednio na maila.

Trzymamy za Państwa kciuki.
2011.11.09
WYSYŁANIE RAPORTÓW - DZISIAJ I JUTRO
Do dnia jutrzejszego trzeba wysłać cztery raporty: raport nr 1, raport nr 3, raport nr 4, raport nr 6.
Przypominamy że raporty należy umieszczać bezpośrednio przez stronę internetową Konkursu. Należy wejść na swoje konto, poprzez login i hasło i wysłać raport poprzez system. W konkursie uczestniczy 1022 zespoły, więc jest to jedyna platforma dla sędziów, która gwarantuje Państwu i nam prawidłowy przebieg tego Konkursu. Proszę wszystkich o dopełnienie formalności.
Dziękujemy i w razie problemów prosimy o kontakt.

Życzymy powodzenia.
2011.11.02
PIERWSZE WYSYŁANIE RAPORTÓW – TERMIN DO 10.11.2011
Szanowni Państwo, zostało jeszcze 8 dni do przesyłania raportów. Przypominamy że raporty należy umieszczać bezpośrednio przez stronę internetową Konkursu. Należy wejść na swoje konto, poprzez login i hasło i wysłać raport poprzez system. Proszę wszystkich, którzy biorą udział o wysłanie raportów do czwartku czyli 10.11.2011. Życzymy powodzenia.
2011.10.14
DZIEŃ NAUCZYCIELA
Z okazji Dnia Nauczyciela życzymy Państwu dużo szczęścia i radości z wykonywanej pracy.
Sukcesów zawodowych i samych wzorowych uczniów!

Zespół "Aktywnie po zdrowie"
2011.10.03
PRZYSTĘPUJEMY DO PRACY
Szanowni Państwo, czas rozpocząć lekcje!
W zakładce materiały znajdą Państwo wszystkie potrzebne scenariusze lekcji i inne pomoce. Przypominamy, że raporty z przeprowadzonych zajęć wgrywają Państwo bezpośrednio na stronę internetową konkursu po zalogowaniu się na swoje konto.

Do 10 listopada czekamy na pierwsze raporty, czyli raport nr 1, raport nr 3, raport nr 4, raport nr 6 z etapu jesiennego.
Więcej w zakładce terminarz
2011.10.01
DZIĘKUJEMY ZA LICZNE ZGŁOSZENIA !
Prosimy wszystkich opiekunów zespołów, żeby sprawdzili czy ich zespół został zatwierdzony.
Jeśli któryś zespół nie ma statusu "zatwierdzony" prosimy o kontakt na adres: biuro@fundacjabos.pl.
2011.09.26
WYDŁUŻAMY TERMIN REJESTRACJI DO 30.09.2011
Drodzy Państwo,
ze względu na liczne prośby wydłużamy czas rejestracji do 30 września! Zapraszamy do udziału w realizacji Programu „Zdrowo jem więcej wiem”. Czekamy i dziękujemy za tak duże zainteresowanie.
2011.09.22
GALA KOŃCZĄCA PIERWSZĄ EDYCJĘ "AKTYWNIE PO ZDROWIE" DZIĘKUJEMY
Szanowni Państwo bardzo dziękujemy za przyjazd na Galę Programu. Bardzo miło było się z Państwem spotkać i poznać osobiście. Włożyli Państwo wiele pracy w realizację programu Aktywnie po zdrowie. Dziękujemy za trud, energię, zaangażowanie. Nasz zespół starał się Państwa wspierać na wszystkich etapach pracy. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim zwycięzcom: dzieciom, nauczycielom i rodzicom. Dzięki Wam program odniósł ogromny sukces. Mam nadzieję, że w tym roku szkolnym będą Państwo nadal z Fundacją w programie Aktywnie po zdrowie. Razem dużo jeszcze możemy dokonać. Gratulujemy wszystkim którzy przyjechali i tym którzy niestety nie mogli przyjechać. Doślemy nagrody do szkół. Liczymy na Państwa w tej edycji.
2011.08.25
AKTYWNIE PO ZDROWIE. RUSZA EDYCJA 2011/2012
Właśnie startujemy z kolejną edycją programu! Mamy nadzieję, że weźmie w nim udział nie mniej zespołów niż w roku ubiegłym. Zapraszamy do rejestracji.
W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: tel. 22 532 71 87, biuro@fundacjabos.pl
2011.08.25
UDZIAŁ W PROGRAMIE - KORZYŚCI DLA NAUCZYCIELA
Nauczyciele, którzy biorą udział w programie, podnoszą swoje kwalifikacje w zakresie edukacji związanej ze zdrowym i ekologicznym stylem życia. APZ wpisuje się w podstawy programowe Ministerstwa Edukacji Narodowej, a uczestnictwo w nim pomaga uzyskać kompetencje i umiejętności pomocne przy budowaniu indywidualnej ścieżki awansu zawodowego. Dla uczestników przewidziano liczne i cenne nagrody – dla szkół, nauczycieli oraz dzieci. W puli sprzęt elektroniczny oraz inne nagrody rzeczowe o łącznej wartości 50 tys. złotych!
Logowanie
Login:   

Hasło:   


Zapomniałem hasła

| | Ministerstwo Zdrowia | | | | |